با رنگ های گیاهی موهای تان را خوش رنگ تر کنید

رزماری و مریم گلی برای داشتن موی قهوه ای :

استفاده ماهانه از این گل ها، به طور چشمگیری مو را تیره می کند. برای تهیه این محلول، ۲پیمانه مریم گلی تازه یا خشک، یک و نصف پیمانه رزماری تازه یا خشک و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را در قابلمه ای بریزید و تا لب گل ها را با آب بپوشانید و پس از به جوش آمدن، حرارت را کم کنید و بگذارید به آرامی بجوشد.در صورت نیاز آب بیشتری به آن اضافه کنید. این آب باید به مدت ۶ ساعت روی حرارت کم بجوشد. پس از ۶ ساعت آن را از صافی رد کنید، سرکه سیب به آن اضافه و خوب مخلوط کنید. پس از شامپو کردن مو را با این ماده بشویید.

 

چای سیاه برای تیره کردن رنگ مو :

چای سیاه مو را تیره می کند. ۳ قاشق غذاخوری چای را در ۳ پیمانه آب جوش به مدت ۳۰ دقیقه دم کنید. پس از شامپو کردن، مو را با این مواد بشویید و بگذارید این محلول به مدت ۱۰ دقیقه روی موها بماند سپس با آب تمیز موی خود را بشویید.

 

حنا برای داشتن موی قرمز متمایل به طلایی :

با حنا می توان هایلایت کم رنگ یا پررنگ در موهای قرمز و قهوه ای ایجاد کرد. برای ایجاد رنگ قرمز متمایل به طلایی، ۲۰۰ گرم پودر حنا و ۲ پیمانه آب لیمو را در ظرف غیرفلزی مخلوط کنید. بگذارید مواد به مدت ۴تا۶ ساعت بماند تا کمی غلیظ شود. حنا را به مو بمالید و با پلاستیک ببندید. پس از ۲ تا ۳ساعت، موها را بشویید.

 

پوست گردو برای تیره کردن مو :

پوست گردو برای تیره کردن مو بسیار موثر است. اما از آن جا که رنگ می دهد هنگام کار کردن با آن از دستکش استفاده کنید. برای تهیه مواد، ۲ قاشق غذاخوری پوست گردوی خرد شده را در پارچه ببندید و در ۳ پیمانه آب جوش به مدت ۲۴ ساعت قرار دهید. پس از شامپو کردن، مو را با آب پوست گردو بشویید.

/ 9 نظر / 31 بازدید
mana

[دست]

میلاد

وبلاگه جالبی داری.از مطالبش استفاده کردم... مرسی.... لینکیدمت .تو هم بلینکی ممنونت میشم.[قلب]

میلاد

وبلاگه جالبی داری.از مطالبش استفاده کردم... مرسی.... لینکیدمت .تو هم بلینکی ممنونت میشم.[قلب]

احمد

سلام ،وب خوبي داري. به من سربزن و اگه مايل به تبادل لينک هستي منو با نام "دانلود بازي و نرم افزار" لينک کن و به من خبر بده که با چه اسمي لينکت کنم

امیر

یا بایست بمالی، یااا........................میمالنت (اپم)

الهام

سلام وب خوبی داری اگه دوس داری بیا تو وبم نظر بده اگه دوس داری لینکم کن خبر بده تا منم لینکت کنم[قلب]

miii miii niiii

Do0o0o0o0o0set midaram

فرزانه

سمانه جان میشه اگه وقت کردی واسم شعرترکی تووبلاگم بنویسی...؟ ببخشیداااا...آخه من عاشق زبان آذری ام...![شرمنده]

فرزانه

سمانه جان میشه اگه وقت کردی واسم شعرترکی تووبلاگم بنویسی...؟ ببخشیداااا...آخه من عاشق زبان آذری ام...![شرمنده]