خانم ها جهت داشتن شکمی صاف این مقاله را بخوانند

● در مصرف نمک و ادویه زیاده روی نکنید
مصرف بیش از حد ادویه جات و نمک ها باعث می شود که شکم شما نفخ کند. یک چهارم فنجان سس کچاپ سه برابر مقدار سدیمی که بدن شما در طول روز نیاز دارد، را فراهم می سازد. یک قاشق سوپخوری سس سویا جایگزین مناسبی برای آن خواهد بود.
● پتاسیم مصرف کنید
این ماده طبیعی ادرار آور بوده و اثر نفخ آور نمک را از بین می برد. می توانید آنرا در گوجه فرنگی، موز، ماهی قزل آلا، بادام و گیلاس پیدا کنید.
● H۲Oبیشتری مصرف کنید
نوشیدن آب به میزان لازم، باعث می شود تا آبی که در بدن شما به دلیل وجود نمک جمع شده به آسانی خارج شود و نفخ شکمتان از بین برود.
۴ حرکت شکم که معجزه می کند!
۱-دراز نشست استاندارد….. ۲-دوچرخه…..۳- دراز نشست عمودی … ۴- ورزش پهلوها
● ۶ تصور غلط که باعث افتادگی شکم می شود
۱- برای سفت شدن شکم یاید حرکات مربوط به آن را هر روز انجام دهید
دلیل: عضلات شکم نیاز به استراحت و بهبودی دارند. در طول زمان استراحت است که ماهیچه ساخته می شود. کتی کیلر مربی و نویسنده کتاب تمرین های کتی برای هنر پیشگان اظهار می دارد که: انجام تمرین های شکمی برای ۳ تا ۵ روز در هفته موجب می شود شما عضلات سفت، و شکم صافی پیدا کنید.
۲- تمرین کامل شکم نیم ساعت طول می کشد
دلیل: کیلر معتقد است. اگر نیم ساعت طول بکشد تا شما احساس کنید عضلات شکمتان در تحرک هستند، پس احتمالا حرکات را اشتباه انجام می دهید. …نحوه انجام دادن حرکات را مجددا بازبینی نمایید و بر روی مدت زمان تمرکز نکنید. همیشه کیفیت مهم تر از کمیت است.
۳- دراز نشست خیلی آرام، عضلات را محکم تر می کند
دلیل: آنقدر که روند معمولی دراز نشست شما را لاغز می کند، آرام انجام دادن آن به آب شدن چربی ها کمک نمی کند. در حقیقت کندی در انجام حرکات اصلا سودمند نیست. تمرینات باید به شما در هر حالتی کمک کنند: چه بخواهید وارد ورزش کیک بوکس شوید چه بخواهید یک چمدان را از روی زمین بلند کنید. در هر دو حالت ذکر شده شما کارهای خود را که در حالت اسلو موشن(slow motion) که انجام نمیدهید.
۴- بهترین زمان برای انجام حرکات شکمی، آخر تمرین ها می باشد
دلیل: گیلبرت ویلت محقق، فیزیوتراپیست و استاد دانشگاه نبراکسا، دانشکده علوم پزشکی می گوید: هیچ فرقی نمی کند شما چه زمان ورزش های شکمی را انجام دهید، فقط درست انجام دادن و ثبات در تمرینات است که باید مورد توجه قرار گیرد. بنابراین بهترین زمان وقتی است که احساس کنید می خواهید تمرینات را انجام دهید. اما اگر می خواهید در ابتدای تمرینات حرکات مربوط به شکم را انجام دهید، اول باید خودتان را حسابی گرم کنید. هنگامیکه خون در گردش باشد، می توان به آسانی از بروز بسیاری از آسیب دیدگی ها جلوگیری کرد.
۵- با انجام حرکات پایلیت (Pilates ) نمی توانید شکم خود را ۶ تکه کنید
دلیل: کیمبرلی لیون یک مربی خصوصی در لوس آنجلس معتقد است که: این حرکات بیشترین تاثیر را بر روی شکم شما می گذارند و اگر آنها را به همراه یک رژیم غذایی سالم انجام دهید، به طور حتم می توانید لایه های مورد نظر خود را بر روی شکم به وجود آورید. شکل شکم، قد و بلندی نیم تنه بالایی شما، جزء اموری هستند که به ژن هایتان ارتباط پیدا می کند
۶- بدون وزنه و دستگاه نمی توانید شکم خود را آب کنید
دلیل: شما به هیچ وجه به وزنه نیازی ندارید، البته بسیاری از ورزشکاران برای اینکه توانایی و قدرت خود را افزایش دهند از وزنه استفاده می کنند. لیون می گوید: بسیاری از دستگاهها و وزنه ها برای استفاده خانم ها طراحی نشده اند، اگر شما به طور مناسب در دستگاه قرار نگیرید، ممکن است فشار به قسمت های که نباید، وارد شود. او برای ما یک نصیحت دیگر هم دارد: به زمین بچسبید که هم موثر است هم ارزان و آنرا در هر جایی به راحتی می توانید پیدا کنید.
● نتیجه بیشتر در زمان کمتر
لیو جردن مربی تناسب اندام در مجموعه ورزشی اکینوکس در شهر نیویورک رازها را برای ما فاش می کند:
حرکات را کمی آرام تر انجام دهید: با چهار شماره بالا بیایید و با ۴ شماره به حالت اول باز گردید.
۵ تا ۱۰ ثانیه در دشوارترین حالت دراز نشست باقی بمانید.
حرکات خود را کم کم انجام دهید: این کار باعث می شود تا عضلات شکم از سایر ماهیچه ها جدا شده و تاثیر تمرینات مستقیما بر روی شکم وارد شود.
● شکم خود را صاف کنید
انجام این حرکت به شما کمک می کند تا شکمتان را لاغر تر کنید. در حالی که صورتتان در مقابل زمین قرار دارد، بر روی شکم دراز بکشید. وزنتان را بر روی کمر و شکم بدهید و سعی کنید دست ها و پاها را از روی زمین بلند کنید. برای چند ثانیه در این وضعیت باقی بمانید. سپس به موقعیت اولیه باز گردید و یک مرتبه دیگر این حرکت را تکرار کنید

/ 15 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماسح

سلام دعوت شدید به بهترین داستانها!

هدی

سلام عزیزی من به دستورت گوش نکردم گذاشتم تابستون تموم شه بعد[نیشخند][زبان]

mohamad

سایت خوبی دارید ولی فرق سایت شما با من اینه که برای شما عشقی برای ما مذهبی لطفا"ازوب مندیدن فرمایید

mohamad

سایت خوبی دارید ولی فرق سایت شما با من اینه که برای شما عشقی برای ما مذهبی لطفا"ازوب مندیدن فرمایید

mohamad

سایت خوبی دارید ولی فرق سایت شما با من اینه که برای شما عشقی برای ما مذهبی لطفا"ازوب مندیدن فرمایید

mohamad

سایت خوبی دارید ولی فرق سایت شما با من اینه که برای شما عشقی برای ما مذهبی لطفا"ازوب مندیدن فرمایید

mohamad

سایت خوبی دارید ولی فرق سایت شما با من اینه که برای شما عشقی برای ما مذهبی لطفا"ازوب مندیدن فرمایید

mohamad

سایت خوبی دارید ولی فرق سایت شما با من اینه که برای شما عشقی برای ما مذهبی لطفا"ازوب مندیدن فرمایید

هدی

سمانه جون فکر نمیکردم سایتت عشقیه[نیشخند][زبان]

مریم هوشمند

سلام من مریم هوشمند، دانشجوی کارشناسی ارشد پرستاری، مشغول انجام پایان نامه ام در مورد عمل جراحی زیبایی شکم هستم که شامل عمل های جراحی لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی می شود. من برای انجام تحقیقات مرتبط با موضوع پایان نامه ام با خانم هایی که این اعمال جراحی را انجام داده باشند مصاحبه می کنم و از آن ها می خواهم ماجرای انجام جراحی زیبایی شکم خود را برای من تعریف کنند. اگر تمایل دارید به صورت مکاتبه ای، فاکس یا ایمیل در این تحقیق شرکت کنید، به وبلاگ من سری بزنید و از طریق ایمیل شماره تماس خود یا آدرس ایمیل خود را برای من ارسال کنید تا با شما تماس بگیرم و بعد از طریق فاکس یا ایمیل سوالات پرسش نامه را برای شما ارسال کنم. مشخصات شما و همچنین شماره تماس و آدرس شما در نزد من محفوظ خواهد ماند. منتظر دریافت پیام های شما هستم پیشاپیش از شرکت شما در این تحقیق تشکر و قدر دانی می کنم موفق باشید http://houshmandonlineworld.persianblog.ir/